Zwrot VAT za materiały budowlane CENNIK

Wnioski już od 100 zł.

cennik zwrot VAT

 

Zyskaj spokój, pewność i bezpieczeństwo i zleć nam pracę nad sporządzeniem całości dokumentacji. Oszczędź cenny czas - Twoim jedynym zadaniem będzie podpisanie wniosku i wysłanie do U.S.

1. Cennik rozliczenia zwrotu VAT za materiały budowlane - BUDOWA

2. Cennik rozliczenia zwrotu VAT za materiały budowlane - REMONT

3. Dostarczenie dokumentów - przeczytaj koniecznie

Przygotowane rozliczenie jest przyjazne urzędnikowi co wpływa również na sprawność jego działania i szybkość zwrotu gotówki.

 

Cena rozliczenia zwrotu VAT za materiały budowlane

- BUDOWA DOMU

cena zwrot VAT budowlane

Cena za kompleksowe sporządzenie wniosku o zwrot VAT za  materiały  budowlane wraz z załącznikami  to  tylko 100zł +5% wartości zwrotu*

*Oznacza to, że jeśli np. kwota zwrotu z Urzędu Skarbowego wyniesie 6000 to zapłacisz 100zł + 5%x6000 = 400zł niezależnie od ilości dostarczonych faktur.

Płatność przy odbiorze dokumentów. Drobne faktury, z których wartość zwrotu jest mniejsza lub równa 7zł nie będą brane pod uwagę przy sporządzaniu rozliczenia. W przypadku budowy opłata nie może być mniejsza niż trzysta zł.

Zlecając nam rozliczenie zwrotu VAT za materiały budowlane zyskujesz spokój, bezpieczeństwo i pewność prawidłowo sporządzonej dokumentacji oraz cenny czas.

W przypadku gdy składasz kolejny wniosek a pierwszy nie był sporządzany przez nasze biuro lub jeśli nie posiadasz faktur związanych ze wzniesieniem stanu surowego i dokonujesz tylko tzw. "wykończeniówki" zastrzegamy sobie prawo do możliwości zastosowania ceny jak za remont.

Cennik rozliczenia zwrotu VAT za materiały budowlane

- REMONT / wykończenie ze stanu deweloperskiego

zrotu VAT za materiały budowlane cennikW przypadku remontu cena za rozliczenie wniosku o zwrot VAT za materiały budowlane wynosi:

100zł + 2zł za każdą fakturę*

*dokument z listą pozycji nie przekraczającą 10. Za każdą rozpoczętą kolejną dziesiątkę pobierane jest kolejne 2zł, np. jeśli dostarczyłeś fakturę na której jest 17 zakupionych towarów to zapłacisz 2x2zł=4zł. Każda korekta bez względu na ilość pozycji liczona jest jako 2zł.

 Płatność przy odbiorze dokumentów.

 

 

 

:::: Biuro Poznań = dostarczenie dokumentów :::::

Dokumenty możesz dostarczyć:

- osobiście do siedziby biura (oryginały + kopie faktur)

- przesyłką pocztową (oryginały + kopie faktur)

- skany na e-mail (do 30sztuk - wymagana wpłata zaliczki 100zł)

Zanim dostarczysz dokumenty koniecznie przeczytaj poniższe:

VAT budowlany cennikPracujemy na kopiach faktur, dlatego wykonaj kserokopię faktur VAT dokumentujących nabycie materiałów budowlanych. Oryginały przynieś do wglądu. W przypadku braku kserokopii doliczona będzie opłata za ich wykonanie w wysokości 30groszy za każdą stronę.

Ważne by faktury były wystawione na Ciebie lub na małżonka a nie na np. "pana Kazika", który remontował łazienkę.

Na spotkanie zabierz kopię pozwolenia na budowę lub w przypadku kiedy roboty budowlane nie wymagały pozwolenia na budowę - tytuł prawny do lokalu - np. akt notarialny, umowę użyczenia, umowę najmu itp.

PRZYGOTUJ: numer NIP lub PESEL (również małżonka), adres zamieszkania o którym wie Urząd Skarbowy (wraz z numerem kodu pocztowego oraz nazwą Gminy) oraz nr rachunku bankowego na który zostanie wypłacony zwrot, dane kontaktowe.

Zyskaj spokój i bezpieczeństwo i zleć nam teraz rozliczenie zwrotu VAT za materiały budowlane

Zwrot VAT cennik PoznańMożliwy odbiór i wysyłka dokumentów przesyłką pocztową. W tym wypadku należy przesłać dokumenty koniecznie wraz z danymi kontaktowymi (telefon + e-mail). Sporządzoną dokumentację otrzymasz przesyłką pobraniową. Wcześniej zostaniesz poinformowany o kwocie pobrania.

Zadzwoń teraz i umów się na spotkanie: 516-019-850

Zwrot VAT Poznań CennikJeśli liczba dokumentów jest nieduża istnieje możliwość dostarczenia dokumentów drogą mailową. Skany muszą być jednak wydrukowane. Wydruk jednej strony 30groszy.